Apartamento Junto A Calle Larios

  • 45 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната
  • 4 гостя
  • 2 ліжка

Apartamento Junto A Calle Larios Malaga розташовані на відстані 1.4 км від залізничного вокзалу Малаги та в межах 5 хвилин ходьби від центрального ринку "Атарасанас".

У Apartamento Junto A Calle Larios є зона відпочинку з системою клімат-контролю для максимального комфорту. Для вашого комфорту в апартаментах є окремий туалет і душ. Крім того, тут є фен і банні рушники.

Це помешкання оснащене холодильником і кухонним приладдям, що забезпечить ваш комфорт.

Апартаменти розташовані в районі Soho, за кілька кварталів від фортеці Хібральфаро. Музей Пікассо знаходиться на відстані 6 хвилин пішої прогулянки від апартаментів, а автовокзал Shuttle to Port - майже за 5 хвилин пішки від місця. Найближчий Малага розміщений за 5 км від помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Apartamento Junto A Calle Larios Малага
Obispo Boutique
Ціна лише для моб. пристроїв

Obispo Boutique

8.6
Відмінно 76 відгуків
78 м від помешкання
USD 406 USD 365
за ніч
Vintage Flat Malaga
Ціна лише для моб. пристроїв

Vintage Flat Malaga

7.5
Добре 49 відгуків
142 м від помешкання
USD 678 USD 610
за ніч
Superior Apartment In The Historic City Center By Rems
Ціна лише для моб. пристроїв

Superior Apartment In The Historic City Center By Rems

9.0
Блискуче 15 відгуків
149 м від помешкання
USD 515 USD 464
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    13 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    1.3 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi в номерах

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 22:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 12:00
    Номер ліцензіїESFCTU0000290200001396280000000000000000VUT/MA/417856,VFT/MA/41785
    Часті питання
    • Чи надає Apartamento Junto A Calle Larios безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в Apartamento Junto A Calle Larios.
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в цій квартирі?
      Звісно, ця квартира дозволяє розміщення з домашніми тваринами.
    • Квартира Apartamento Junto A Calle Larios розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Малаги розташований за кілька кварталів від квартири Apartamento Junto A Calle Larios.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    13 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    1.3 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Apartamento Junto A Calle Larios Малага

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити